The Antec CSK550DC is a high-quality
Showing all 2 resultsSorted by popularity
Antec CSK550DC 550W Power Supply, 80 Plus Bronze Certified, ATX 12V 2.52, Non-Modular, DC-to-DC, Flat Black Cables, 120mm Quiet Fan, UK Plug